Uspehi naših sponzorirancev

V naši družini sponzorirancev imamo res nekaj izjemnih športnikov, ki dosegajo odlične rezultate. Ta teden sta nas razveselila potapljačica Alenka Artnik in kajtar Toni Vodišek. Ta je osvojil zlato medaljo na odprtem evropskem prvenstvu formule kite v grškem Nafaktosu. S tem je najboljši slovenski kajtar nadgradil drugo mesto na evropskem prvenstvu 2019 in dokazal, da sodi v sam svetovni vrh razreda, ki bo na jadralnem programu olimpijskih iger v Parizu 2024.
Alenka Artnik pa je na svetovnem prvenstvu v globinskem potapljanju na vdih v Kasu v Turčiji osvojila naslov svetovne prvakinje v potopu s konstantno obtežitvijo z monoplavutjo. Štiridesetletna Koprčanka je za ubranitev naslova svetovne prvakinje dosegla globino 116 metrov. Drugo mesto je osvojila Italijanka Alessia Zecchini, ki je dosegla 109 metrov, tretje pa Francozinja Alice Modolo s 93 metri.